TNKDLBL
LABEL černá

TNKDLBL
LABEL černé

TNKDLBL
LABEL oranžové

TNKDLBL
TNKDLBL olivová

TNKDLBL
TNKDLBL pískové

TNKDLBL
COLLEGE hnědé

TNKDLBL
CARTOON špinavé modré

TNKDLBL
SLEEVES peppermint

PAULIE GARAND SE SPOJIL NA TOUR S LIVE BANDEM.Po březnovém releasu Paulieho solo alba “Nirvana” přišla velká klubová tour v klasické sestavě s Kennym a Roseckem. To teď s nadcházející podzimní tour parta mění a bude se objevovat na stagi s novým live bandem, postaveným speciálně pro tuhle tour.

Paulie Garand s Roseckem budou obsluhovat mikrofon, Kenny Rough saxofon a samply, na bicí bude hrát Tomáš Hájíček, kytaru a vokály Jakub Lenz, který s Garandem dělal na singlu Neony. Basa bude dunět za přítomnosti Štěpána Farkaše a na klávesy bude hrát Marek Čechák. Jako support tour pojede i nejnovější label kolega Matys. 


 “Letos to bude 10 let, co v podstatě víkend co víkend obrážíme kluby v sestavě MC & DJ. Už delší dobu si pohrávám s myšlenkou, že sestavíme kapelu, abychom se alespoň na chvíli vymanili z koncertního stereotypu. Je to výzva a zároveň další studium na stagi. Celá kapela je sestavená z kámošů a zároveň skvělejch muzikantů. Funguje tam vzájemná chemie a tracky dostávaj mnohdy úplně novej kabát. Těšim se až to uvidíte naživo. Určitě si nás ve svym městě nenechte ujít.” Dodal sám Paulie Garand. 

06.10. Ostrava / Fabric / FB událost

10.10. Praha / Lucerna Music Bar / FB událost

13.10. České Budějovice / K2 / FB událost

21.10. Olomouc / U Klub / FB událost

3.11. Brno / Melodka / FB událost

10.11. Plzeň / Papírna / FB událost 

16.11. Tábor / Kotnov / FB událost

18.11. Zlín / Fénix / FB událost 

24.11. Liberec / Golf / FB událost

Předprodej pojede od pondělí 28.8.  přes www.ticketstream.cz
Foto: Radek Kudláček