Novinky

18.11.2021

JOSEF BAIERL PRESENT: TOO MUCH FLAVA

Původní myšlenka dát dohromady pár producentů a udělat krátkou kompilaci vznikla během jednoho z pravidelných mejdanů v Rap storu v pražských holešovicích. 

Začalo to, když si Josef Baierl, Radimo a Idea řekli, že projedou svoje šuplíky s beatama a zkusí něco udělat. S každým dalším úterkem se někdo přidal a po pár týdnech vznikla instrumentální deska Too Much Flava, na které se objevuje 11 producentů


28.10.2021

IDEA A HELLWANA NA SPOLEČNÉM TRACKU ABRAKADABRA

Idea a Hellwana se naposledy spojili na tracku “Černobílý světy” na albu O beatech a lidech. Melancholická, existenční věc podpořená skvělým vizuálem se stala jednou z nejoblíbenějších na albu. Ještě asi půl roku před se ale Idea s Hellwanou spojili vůbec poprvé. Předmětem první spolupráce se stal track “Abrakadabra”, který vychází až dnes. 


18.10.2021

PAULIE GARAND VYRAŽÍ NA AKUSTICKOU TOUR

Paulie Garand se v rámci podzimní akustické tour představí v komornějších podnicích s menší kapacitou, protože si nová forma koncertu s živými nástroji zaslouží zachovat intimnější atmosféru. 29.09.2021

GARAND S PARTOU A ÓDA NA HOOD VIL

„My jsme vyrostli tam, kde je Hood Vil“ vzkazuje Paulie Garand v novém videoklipu, kde se představuje v ulicích pod Ještědem s celou partou.