Novinky

15.06.2019

SME TO MY!

Sme to my je název dalšího singlu před albem Tempo, které vychází 21. 6. na labelu Ty Nikdy. Po nízkorozpočtovém klipu na track Identita přichází Idea a jeho tým v čele s režisérem Lubošem Rezlerem s nápadem natočit klip na camerabota. Sen se stal skutečností a v podstatě po dvouletém řešení a dotahování konceptu se za účasti několikačleného štábu začalo natáčet.


05.06.2019

PLOU A JEHO KLIP NA SKLADBU ČIERNA JE VENKU!

Půl roku po vydání alba Nonstop se Prezident Lourajder vrací s fantastickým klipem na track “Čierna”. Točilo se na filmový materiál a kameru má na svědomí Adam Mach, který se postaral i o kameru v klipech Nůž na krku od IF a Tlak od Matyse. 


31.05.2019

MARTIN MATYS A KENNY ROUGH JSOU 20 000 MIL POD MOŘEM.

Matys si před nedávnem prodloužil přezdívku z rap světa o jeho křestní jméno, ale žádná jiná velká změna se nekonala. Kenny Rough si jméno nijak neupravoval a začali dělat na EP, které se postupem času změnilo v regulérní album. A to vám přinášíme právě dnes.  


19.05.2019

IDEA VYDÁVÁ 21.6. ALBUM TEMPO. PŘEDOBJEDNÁVKY JDOU VEN S NOVÝM SINGLEM.

Od posledního alba IF Stop Play uplynulo 2 a půl roku. Mezitím přišly projekty Dropbox a EP O Rakvích a lidech, které si Idea sám vyprodukoval. 

V polovině roku 2018 se ozval se singlem Free Wifi, který měl velmi zajímavě pojatý vizuál a celou věc produkoval slovenský producent FVLCRVM. Nikdo nevěděl, čeho je singl předzvěstí, ale zněl jinak než Ideovy dosavadní singly a to zanechalo dostatek otázek. 

Nečekaně nám dnes Idea přináší kompletní info o jeho nadcházejícím solo albu Tempo, které vyjde 21. 6. 2019 jak digitálně, na CD, tak i na speciálním picture disk LP.