Novinky

05.06.2019

PLOU A JEHO KLIP NA SKLADBU ČIERNA JE VENKU!

Půl roku po vydání alba Nonstop se Prezident Lourajder vrací s fantastickým klipem na track “Čierna”. Točilo se na filmový materiál a kameru má na svědomí Adam Mach, který se postaral i o kameru v klipech Nůž na krku od IF a Tlak od Matyse. 


31.05.2019

MARTIN MATYS A KENNY ROUGH JSOU 20 000 MIL POD MOŘEM.

Matys si před nedávnem prodloužil přezdívku z rap světa o jeho křestní jméno, ale žádná jiná velká změna se nekonala. Kenny Rough si jméno nijak neupravoval a začali dělat na EP, které se postupem času změnilo v regulérní album. A to vám přinášíme právě dnes.  


19.05.2019

IDEA VYDÁVÁ 21.6. ALBUM TEMPO. PŘEDOBJEDNÁVKY JDOU VEN S NOVÝM SINGLEM.

Od posledního alba IF Stop Play uplynulo 2 a půl roku. Mezitím přišly projekty Dropbox a EP O Rakvích a lidech, které si Idea sám vyprodukoval. 

V polovině roku 2018 se ozval se singlem Free Wifi, který měl velmi zajímavě pojatý vizuál a celou věc produkoval slovenský producent FVLCRVM. Nikdo nevěděl, čeho je singl předzvěstí, ale zněl jinak než Ideovy dosavadní singly a to zanechalo dostatek otázek. 

Nečekaně nám dnes Idea přináší kompletní info o jeho nadcházejícím solo albu Tempo, které vyjde 21. 6. 2019 jak digitálně, na CD, tak i na speciálním picture disk LP. 

16.05.2019

SINGL "FELLA" SPOUŠTÍ PŘEDOBJEDNÁVKY ALBA!

Matys s Kennym plánovali EP, nakonec je z něj plnohodnotná, dvanáctitracková deska. Po singlu Home Alone, který naprosto jasně definoval polohu, kterou bude proplouvat Matysův rap a zpěv a Kennyho beaty, přichází dnes další singl Fella.