Novinky

22.10.2018

TY NIKDY LABEL VYDÁVÁ ALBUM AKTA X.

Zdravá drzost, lyrika, desítky postojů, názorů, punchlines i odkazů. To všechno ponořené do atmosférických beatů, vzájemného respektu a loajality. Seznamte se s novinkou Ty Nikdy Labelu. Smečky, která konečně ukončila šestileté čekání a 23. 10. předhodí fanouškům další „poctivej rap“ v podobě druhé společné desky s názvem Akta X. „Nikdo z nás nevěřil, že by mohla vzniknout. Ale je tady a já jsem rád, že se nám v dnešní době, kdy texty moc velkou roli nehrajou, povedlo napsat album se stejným přesvědčením jako v roce 2012, “ říká šéf Labelu Idea o počinu, do kterého otisklo své osobité rukopisy i charakery všech šest rapperů.


21.10.2018

MÁLO Z NÁS JE 2. SINGL Z ALBA AKTA X.

Málo z vás věřilo v to, že někdy přijde parta Ty Nikdy s dalším společným albem. V to upřímně neveřili ani přímo MCs z labelu. Ale 23.10. vychází druhá společná deska s názvem AKTA X.


19.10.2018

SPUSTILI JSME PŘEDPRODEJ NA NONSTOP

Prezident Lourajder vydává 5. 12. album Nonstop, vyjde pod naším labelem a momentálně se vyrábí jak CD, tak vinyl. Zkrátíme si čekání na album dalším singlem, který tentokrát produkoval Inphy


14.10.2018

2. SINGL Z ALBA PG x KR JMÉNEM ADIÉ.

30. 11. 2018 je datum, kdy vyjde další album dvojice Paulie Garand & Kenny Rough

Dokud člověk nevidí obě strany mince, nemůže posoudit oba světy. Garand žije tak nějak v obou zároveň. Jeden je jeho základna a srdce - Liberec - a druhý je velkoměsto a pulsující energie - Praha. Hudbou si definuje kompromisy.