Novinky

09.09.2018

INPHY A DTONATE JSOU SOUČÁSTÍ KOMPILACE BEATGARDEN 7.

Náš producent Inphy nespí, jak by se mohlo zdát. Na připravovaném label albu, které vyjde v říjnu má pár beatů. DTonate taky nespí ani v rámci label alba, jeho deska opravdu vyjde a oba dva producenti jsou součástí skvělé kompilace Beat Garden s pořadovým číslem 7. 

Tu má na svědomí tentokrát Petijee a jako všechny ostatní díly, vyšla na našem oblíbeném slovenském labelu Gergaz


16.08.2018

RESTART ALBUM S VLASTNÍ TOUR!

Rest se vrátil po několika letech s novým “já” i s novým albem “Restart” tam, kde se cítí nejlíp - na stage. Po vyprodaném křestu v pražské Roxy a brněnské Flédě se vrací do oblíbených měst s Restartem naživo, tak jak to nejlíp umí. Spolu s ním DJ Herby. 


15.07.2018

GARAND S KENNYM VYRÁŽÍ NA PODZIMNÍ RUNWAY TOUR.

Nezastavitelná dvojice Paulie Garand & Kenny Rough vyráží na podzimní kontrolu do klubů jako každý rok. K poslednímu solo albu Paulieho s názvem Nirvana proběhlo nespočet koncertů v klubech a na festivalech. Je čas uzavřít další kapitolu a připravit se na nadcházející společnou desku, která vyjde tento rok v prosinci.


01.07.2018

IDEA A JEHO FREE WIFI

Čím míň času má Idea v osobním životě, tím víc hudby produkuje. Minulý týden vypustil vinyl Dropbox, labelová deska je prakticky hotová a teď fanouškům servíruje první singl ze svého druhého sólo počinu, který vyjde v březnu příštího roku. Že se na něm vydal zase trošku jinou cestou a v rámci zvuku nehodlá dělat jen pokračování předchozí tvorby, dokazuje právě i novinkou FREE WIFI, jehož název je metaforou svobody. „Nikdo nikoho nikde nedrží. Ani v labelu, ani v tématech a ani ve flow,“ vysvětluje šéf Ty Nikdy Idea.