Novinky

01.04.2018

PRÁVĚ VYŠLO FATTEOVO ALBUM FADE IN.

DJ Fatte se vrací na mapu producentských alb a vypouští svůj dlouhoočekávaný album s názvem “Fade In”.  Po prvním instrumentálním albu “Což takhle dát si Tesař” z roku 2011 následovalo “Fatte No More” v roce 2012. Rok na to si řekl, že by to už asi chtělo hosty na mikrofon, tak přizpůsobil svůj materiál a vydal, společně s jeho top seznamem rapperů, album “Soundtrack”.
18.03.2018

REST S NOVÝM VIDEEM A DATUMEM VYDÁNÍ ALBA!

Právě vychází třetí singl z chystaného Restova alba “Restart” a my konečně můžeme všem nedočkavým fans s radostí oznámit datum jejího vydání. Restova třetí deska "Restart" vychází 20.4.2018. Mrkni na nejnovější videoklip "Kredit" - o produkci a scratch se postaral DJ Wich.26.02.2018

MATYS DEBUTUJE S ALBEM "MARTIN"

Nejnovější posila labelu Ty Nikdy a jeden z největších objevů československé scény, Matys, vydává 26. února své dlouho očekávané debutové album Martin , na kterém usilovně pracoval poslední dva roky.

„Deska je jedna velká sonda do mého života,“ říká rodák ze slovenské Seredě, který ale už dlouho dobu žije v Praze. „Mluvím tam otevřeně o hodně osobních věcech, které si ostatní většinou nechávají pro sebe. Doslova jsem si do těch beatů vyplival svoji duši.“ S albem, na kterém hostuje celá řada dalších muzikantů, Matysovi pomáhali producenti Steammerman & Beliczoraptor. 


22.02.2018

MATYS ZKRACUJE ČEKÁNÍ NA DEBUT POKRAČOVÁNÍM MIXTAPU.

Matys, nejčerstvější člen labelu Ty Nikdy vydává a zkracuje čekání na svůj debut "Martin", který vychází v pondělí 26. 2. 2018. 

A zkracuje ho, jak jinak, než dalším pokračováním mixtapu "Mixdown", tentokrát s pořadovým číslem 2. Na něm najdeme opět beaty dle jeho gusta, od J Dilly, Mac Millera až k J Coleovi. Akapely na feat mu poslali Brno boys Michajlov s Danielem, ale i Tafrob, Idea a další.