Novinky

10.09.2018

DOMOV NA STAGI JE NÁZEV TOUR DOKUMENTU PAULIEHO GARANDA.

Krátký dokument mapuje etapu koncertního života Paulieho Garanda a zachycuje kruh nejbližších lidí, kterými se v kariéře obklopuje. Domov na stagi je další díl z mozaiky kroků vpřed. Režie: J. Spousta
 

09.09.2018

INPHY A DTONATE JSOU SOUČÁSTÍ KOMPILACE BEATGARDEN 7.

Náš producent Inphy nespí, jak by se mohlo zdát. Na připravovaném label albu, které vyjde v říjnu má pár beatů. DTonate taky nespí ani v rámci label alba, jeho deska opravdu vyjde a oba dva producenti jsou součástí skvělé kompilace Beat Garden s pořadovým číslem 7. 

Tu má na svědomí tentokrát Petijee a jako všechny ostatní díly, vyšla na našem oblíbeném slovenském labelu Gergaz


16.08.2018

RESTART ALBUM S VLASTNÍ TOUR!

Rest se vrátil po několika letech s novým “já” i s novým albem “Restart” tam, kde se cítí nejlíp - na stage. Po vyprodaném křestu v pražské Roxy a brněnské Flédě se vrací do oblíbených měst s Restartem naživo, tak jak to nejlíp umí. Spolu s ním DJ Herby. 


15.07.2018

GARAND S KENNYM VYRÁŽÍ NA PODZIMNÍ RUNWAY TOUR.

Nezastavitelná dvojice Paulie Garand & Kenny Rough vyráží na podzimní kontrolu do klubů jako každý rok. K poslednímu solo albu Paulieho s názvem Nirvana proběhlo nespočet koncertů v klubech a na festivalech. Je čas uzavřít další kapitolu a připravit se na nadcházející společnou desku, která vyjde tento rok v prosinci.