Novinky

08.04.2018

PAULIE GARAND, KENNY ROUGH, SEPAR A NERIEŠ = KOLEM STOLU

Už na konci předešlého roku byla skladba "Runway" předzvěstí toho, že dvojice Paulie Garand & Kenny Rough má nabito a to dokazuje i se svým novým singlem "Kolem stolu", který je první oficiální vlaštovkou z jejich chystané desky, která vyjde ještě tento rok a to 2. 12. 2018.


01.04.2018

PRÁVĚ VYŠLO FATTEOVO ALBUM FADE IN.

DJ Fatte se vrací na mapu producentských alb a vypouští svůj dlouhoočekávaný album s názvem “Fade In”.  Po prvním instrumentálním albu “Což takhle dát si Tesař” z roku 2011 následovalo “Fatte No More” v roce 2012. Rok na to si řekl, že by to už asi chtělo hosty na mikrofon, tak přizpůsobil svůj materiál a vydal, společně s jeho top seznamem rapperů, album “Soundtrack”.
18.03.2018

REST S NOVÝM VIDEEM A DATUMEM VYDÁNÍ ALBA!

Právě vychází třetí singl z chystaného Restova alba “Restart” a my konečně můžeme všem nedočkavým fans s radostí oznámit datum jejího vydání. Restova třetí deska "Restart" vychází 20.4.2018. Mrkni na nejnovější videoklip "Kredit" - o produkci a scratch se postaral DJ Wich.26.02.2018

MATYS DEBUTUJE S ALBEM "MARTIN"

Nejnovější posila labelu Ty Nikdy a jeden z největších objevů československé scény, Matys, vydává 26. února své dlouho očekávané debutové album Martin , na kterém usilovně pracoval poslední dva roky.

„Deska je jedna velká sonda do mého života,“ říká rodák ze slovenské Seredě, který ale už dlouho dobu žije v Praze. „Mluvím tam otevřeně o hodně osobních věcech, které si ostatní většinou nechávají pro sebe. Doslova jsem si do těch beatů vyplival svoji duši.“ S albem, na kterém hostuje celá řada dalších muzikantů, Matysovi pomáhali producenti Steammerman & Beliczoraptor.