Novinky

28.04.2023

PAULIE GARAND - GALAXIE AMONIT

Dokument AMONIT otevírá dveře k umělci Pauliemu Garandovi a ukazuje, jak vznikalo jeho poslední album. Film je jako samotný Amonit - proměnlivý a pokřivený, nese nejen stopy času, ale také emocionální otisky, které nám umožňují nahlédnout do hlubin umělcovy mysli a pochopit, co ho motivuje k tvorbě.

23.04.2023

INAUGURÁCIA EP NA VINYLU

Zberatelia vinylov, pamätníci dôb (ne)dávno minulých, fanúšikovia, kamaráti… Dočkali sme sa!
2013 - 2023. Dekáda. Všetko sa zmenilo. Všetko je stále na prd. Hudba zostáva. Rap!


20.03.2023

MC GEY - O TATÍNKOVI, KTERÝ USNUL

V roce 2020 se v mysli MC Geye zrodila myšlenka vydat album, které by kompletně napsal a vyprodukoval sám. I nelenil tedy, pustil se do díla a začal opět skládat vlastní beaty, nakupovat mašinky, synťáky a vůbec veškerou techniku k takovému úkolu potřebnou. Nyní, po tříleté tvůrčí činnosti, je album konečně hotovo a vychází pod poetickým názvem "O tatínkovi, který usnul".

08.03.2023

NOVÉ EP TY NIKDY X HIPNAUTICA

Bylo, nebylo, v létě roku 2022 se podařilo uskutečnit nevšední společné vystoupení plné sestavy Ty Nikdy Labelu s ostravskou kapelou Hipnautica na festivalu Beats for Love. A protože by rozhodně bylo škoda zůstat pouze u jednoho (byť skvělého) koncertu, jenžto zážitek je ze své podstaty pomíjivý, rozhodli jsme se celou věc posunout na vyšší level...