Novinky

17.10.2022

PAULIE GARAND - AMONIT

Po jarním singlu Masky, letním hitu All My Life, a čerstvém videoklipu Starkids feat. Benny Cristo & Speezy, který stále trenduje v YouTubových žebříčcích, přišel konečně čas vypustit Paulieho nové album Amonit ven jako celek. Ne náhodou se tak děje v den Paulieho pětatřicátých narozenin. Lepší dárek si tak snad ani nelze přát...

14.10.2022

PAULIE GARAND - STARKIDS

Ještě před tím, než světlo světa spatří dlouho očekávané album "Amonit", uvádí Paulie Garand poslední singl "Starkids" s hvězdným česko-slovenským duem Ben Cristovao & Majk Spirit na featuringu.


23.09.2022

JOSEF BAIERL - AKVARIUM EP

Po menší pauze se Josef Baierl vrací se svým novým producentským projektem, nesoucím název Akvárium. Několik posledních roků, které byly na releasy chudší (výjimkou je jeho loňská kompilace Too Much Flava) se Josef věnoval sbírání nového materiálu a vyčkával, až nadejde ta správná chvíle zase něco vypustit do světa. Ten čas právě přišel, a my si můžeme nyní vychutnat jeho nové 4-trackové EP.


11.08.2022

NOVÝ KLIP: PAULIE GARAND - ALL MY LIFE

Srpen je v plném proudu, voda v řekách se téměř vaří, a Paulie Garand do těchto tropických dní právě dropuje absolutní letní hymnu s názvem "All My Life", druhý klip z netrpělivě očekávaného nového alba, které je stále opředeno hávem tajemství... Co ale víme nabeton jistě je, že nový singl se dostane pod kůži na první poslech, protože takovéhle pozitivní vibes jsou v tomto ročním období přesně potřeba!