Novinky

23.09.2022

JOSEF BAIERL - AKVARIUM EP

Po menší pauze se Josef Baierl vrací se svým novým producentským projektem, nesoucím název Akvárium. Několik posledních roků, které byly na releasy chudší (výjimkou je jeho loňská kompilace Too Much Flava) se Josef věnoval sbírání nového materiálu a vyčkával, až nadejde ta správná chvíle zase něco vypustit do světa. Ten čas právě přišel, a my si můžeme nyní vychutnat jeho nové 4-trackové EP.


11.08.2022

NOVÝ KLIP: PAULIE GARAND - ALL MY LIFE

Srpen je v plném proudu, voda v řekách se téměř vaří, a Paulie Garand do těchto tropických dní právě dropuje absolutní letní hymnu s názvem "All My Life", druhý klip z netrpělivě očekávaného nového alba, které je stále opředeno hávem tajemství... Co ale víme nabeton jistě je, že nový singl se dostane pod kůži na první poslech, protože takovéhle pozitivní vibes jsou v tomto ročním období přesně potřeba!24.06.2022

GEEZER IN THE FREEZER - EXTENDED PLAY EP

Producenta FNTM můžete znát třeba z tracků na albech BoyBandu, nebo z naší první Ty Nikdy labelové desky. Nyní, po téměř šestileté pauze, vydává nové EP pod novým pseudonymem Geezer in the Freezer.


26.05.2022

ACOUSTIC SUMMER TOUR 2022

Po velkém úspěchu mini-acoustic tour na podzim loňského roku vyrazí v průběhu května a června Paulie Garand na další část své akustické tour, představit se v komornějším prostředí menších klubů, barů a kaváren, kde tato neobvyklá forma koncertu naplno vynikne v bezprostřednější a intimnější atmosféře.