Novinky

20.01.2022

IDEA A STRÝC NORY VYDÁVAJÍ SPOLEČNÉ EP

Po EP s TrashBoySonym, které vyšlo minulý týden přichází “strana B” již několikrát zmiňovaného vinylu. Strýc Nory, známý především z totálního bangeru “Nemám čas RMX” společně s Painem, se spojil s Ideou a jeho beatama, do kterých posadil 
nekompromisní sloky.


13.01.2022

BONE CONSTRUCTOR VYDAVÁ ALBUM KINETIC CHAIN

Kinetický řetězec popisuje vzájemnou provázanost jednotlivých částí těla v kontextu pohybu. Většina základní produkce pro Kinetic Chain vznikla v jednom bezbolestném vrhu na jaře loňského roku, ještě před vydáním předchůdce Bypassing.


11.01.2022

IDEA VYDÁVÁ EP S TRASHBOYSONYM

Posledním albem “O beatech a lidech” Idea ukázal svou neustále rostoucí lásku k dělání beatů a posledním singlem “Hlavolamy” s Annet X jen potvrdil svou všestrannost a různorodost v přístupu ke zvuku.

“Vždycky jsem snil o tom, že udělám nekompromisní rap beaty pro někoho, kdo do nich bude nezastavitelně rýmovat. A právě TrashBoy, se kterým v poslední době dost spolupracujeme, byl jasná volba. Původně jsem neměl v plánu na EP vůbec rapovat a nechat to jen na něm, ale nakonec jsem se nechal unést.” 


27.12.2021

RENÉ GÁT A ROMAN DICK JSOU ZPĚT PO 13. LETECH

Bene je René Gát, Supa je Roman Dick a celé to produkuje Paulie Garand. René je v cudzine, môže to byť Anglicko, ale nemusí. Roman je doma, môže to byť Slovensko, ale bodaj by nebolo. René píše domov listy. Roman ich číta a odpisuje." Bene i Supa a jejich alterega pod rouškou tajemna jsou zpět po 13. letech a rovnou na vinylu.