Boy Wonder má hotovo. Špinavý poet je venku.

Všichni fanoušci jednoho z nejoriginálnějších a nejméně doceněných slovenských rapperů můžou začít oslavovat. Boy Wonder má hotovou svoji první sólo desku. Ta má název Špinavý poet, obsahuje 19 skladeb a právě dnes 16. 4. 2012 je den jejího oficiálního vydání.

Boy Wonder, který je nejnovějším členem Ty Nikdy labelu, se po fungování v kapele Turbo Boost a několikaletém sbírání inspirace nyní může pochlubit deskou, která jej zastihuje v nejlepší formě. A protože dlouho mlčel, tak má hodně co říct. To je i jeden z důvodů proč se na desce nachází pouze jediný rapující host, kterým je Wonderův dlouholetý kolega Torula. Kromě jeho sloky se tedy jedná o skutečnou sólo desku, a ne o přehlídku přemluvených a zaplacených hostů. Rozmanitost alba tak kromě samotných témat zaručují producenti, kteří na album dodali svoji hudbu – DJ Fatte, Inphy, Dubas, DJ Wich, Dtonate, Peko, JSM, Fosco Alma a navíc i samotný Boy Wonder. 

Album vychází ve spolupráci Ty Nikdy labelu a Kyklopus a je k poslechu a online koupi na našem Bandcampu. Fyzické nosiče budou naskladněny a expedovány 30. 4. 2012. Na shopu je však možnost si CD předobjednat a mít tak jistotu, že deska bude odeslána co nejdříve.  V momentě, kdy budeme mít album na skladu, vás budeme ještě informovat.

Samozřejmostí je, že k nové desce jede Boy Wonder spolu s DJ Spankem Špinavý poet tour, která probíhá v 10 slovenských městech. V rámci Česka proběhne jediný koncert v Brně. Do budoucna však fanoušci mohou očekávat Boy Wondera i v dalších českých městech.

Na závěr oznamujeme, že v blízké době vyjde první klip z desky Špinavý poet, který má kompletně na starosti ŠmejdyDark Hand. Více prozatím neprozradíme, ale určitě se je na co těšit. Až bude čas, tak přineseme bližší informace.

Aktualizace: celou desku Špinavý poet jsme nahráli taky na náš Youtube kanál, takže můžeš poslouchat i tam.

Aktualizace 2: sleduj fotky z natáčení prvního klipu z desky Špinavý poet.

Aktualizace 3: Boy Wonder - Zasranej tabák - sleduj první klip z desky