BoyBand má Svatozář. Sleduj nové video.

Projekt BoyBand je v současnosti asi nejvíce skloňovaným jménem ze stáje Ty Nikdy. Jeho členové Idea a Boy Wonder za sebou mají debutovou desku Best Of, vydařenou Best Of Tour a po letní koncertní pauze, která bude obsahovat pouze několik festivalů, se od října opět pustí do podzimního koncertování. Nic ale není tak, jak by se mohlo zdát. Přes léto totiž neprobíhá utrácení zaslouženě vydělaných milionů v exotických destinacích, ale pomalu se sbírá materiál na novou desku. A během toho všeho se stihnul natočit i nový videoklip na skladbu Svatozář. V hlavní roli Idea a Boy Wonder. Nebo naopak?


Videoklip se natáčel v bratislavském ateliéru Wazafaka a o jeho celkový vznik se postaral Martin Schulte aka Sule Dsgn. Vizuál vychází z prvního klipu, které BoyBand vypustil hned po vydání desky. Jeho koncept však Sule ještě více rozvinul a zamíchal tak hlavy i samotným aktérům. Ve skladbě je kromě Idey a Boy Wondera možno slyšet precizní scratche, které má na svědomí 3CK. Beat pak dodal jeden z nejtalentovanějších producentů v Československu – Dtonate.

Jak bylo zmíněno, BoyBand bude přes léto možno vidět na několika festivalech. Tím nejbližším je aktuálně Hip Hop Žije, který proběhne už tento pátek na Zlatých Pieskoch v Bratislavě. Zde také proběhne speciální slovenský křest desky Best Of. Další z důvodů, proč se na festival vypravit.  

Teď už ale nasaď svatozář a pouštěj nové video.