DJ Fatte a Sodoma Gomora posílají nový singl

Ze srpnových termínů pro vydávání sólo desek DJ Fattea se pomalu stává tradice a po předchozích letech a albech Což takhle dát si Tesař a Fatte No More se tak letos všichni fanoušci boombap beatů můžou těšit na třetí pokračování. To však na rozdíl od zmíněných instrumentálních desek bude navíc plné slok Fatteových oblíbených interpretů. Důkazem byl první singl Príbehy slzDeckem ze stáje Gramo Rokkaz, stejně tomu je u singlu druhého. Do toho si Fatte pozval kontroverzní formaci Sodoma Gomora a výsledkem jejich snažení je lovesong s názvem Mrdej ji dokud se hejbe.

Sodoma Gomora alias Řezník a DeSade je českou vlajkovou lodí hudebního stylu horror core, což je pravděpodobně ta poslední muzika, kterou byste pustili doma u rodinného oběda. Kolem těchto dvou individuí je neustále spousta nezodpovězených otázek. Odkud jsou? Kam jdou? A co tady sakra dělají? Odpovědi se možná dají najít v jejich textech. Možná se tam ale nedá najít vůbec nic kromě brutálního smyslu pro humor. Tak či tak je singl Mrdej ji dokud se hejbe nálož, která rozhodně potěší ucho však milovníků originality a nadsázky.

Samotná deska ponese název Soundtrack a bude k dostání už za necelé dva měsíce – ve druhé polovině srpna 2013.  Album tak bude jedním ze tří letošních nosičů pod Ty Nikdy, na kterých zanechá DJ Fatte svůj nezaměnitelný rukopis. Do konce roku se tak ještě dočkáme pokračování alb PremiéraRestem a ImaginariumMC Geyem, které DJ Fatte opět kompletně odprodukuje. 


Teď už se ale pohodlně usaďte a vychutnávejte radiový hit v podání trojice DJ Fatte, Řezník a DeSade.

#djfattesoundtrack