DJ FATTE & REGIE 257 PŘINÁŠEJÍ ŘEV!

Rok a čtvrt od vydání prvního společného alba "Aura" je zlínsko-budějovické boombapovo-trueschoolové duo DJ FatteRegie 257 zpět s novou deskou "Řev"."V podstatě okamžitě po vydání Aury začaly práce na desce Řev, která nese tenhle název nejenom proto, že je instrumentálně a rapově tvrdší, ale název je odvozen od toho, že v okruhu nejbližších často používáme výraz “Hmm, to je Řev”, nebo “to Řve”, když se nám něco líbí nebo je fakt super."
, vysvětluje Regie původ názvu nového díla.Na beatech je situace jasná - všechny instrumentály pochází z producentské manufaktury Mistra Tesaře alias DJ Fattea, s občasným přispěním klavíristy Honzy Peroutky. Jak je to ale na mikrofónu?

"Jsem rád, že se nám deska podařila dát dohromady tak rychle a jsou na ní převážně tématické tracky. Ne, že bych nějakou věc upřednostňoval, nebo ji měl radši, ale mám radost z toho, že jsme se konečně potkali na společný věci např. s Ideou nebo MC Geyem čehož si hodně vážím.", uvádí Regie 11ti-stopý tracklist, kde mezi dalšími hosty najdeme například Saxe, Fosco Almu, nebo američana Fokise. Tracklist:
01. Slogany
02. Stav beztíže + Idea
03. Adrenalin + MC Gey
04. Nechuť
05. Drama + Adam Ef
06. Společná řeč + Fokis
07. Sedm klíčů
08. Dogma
09. Dělat to líp
10. Zmrd ji sluší + Sax, Fosco Alma, Digit
11. Blíženec

Nové album "Řev" je k poslechu na YouTube i všech streamovacích platformách a ve vinylové formě je k dostání na našem e-shopu.