FNTM posílá svůj nový mixtape

Jak možná někteří z vás vědí, producent Fantom se kromě tvorby beatů a remixů věnuje taky DJingu. Jako support DJ s náma objel několik koncertů a za gramofony ho jde často vidět hlavně ve Vsetíně a Zlíně, kde obráží nejrůznější klubové akce. A pokud nevíte, jakou muziku od něj v klubu očekávat, máte teď nejlepší možnost to zjistit. FNTM totiž nahrál selekci svých oblíbených skladeb, kterou pojmenoval jednoduše - Favouritape
.
Jedná se o mixtape, který na prostoru 52 minut představuje novinky i klasiky hip hopu v jeho zdravé podobě. Nečekej tedy bulharskou diskotéku, ani letní hity, ale ve většině případu klasický underground rap. Sám Fantom mixtape popisuje takto: "Favouritape začíná klidnějším tempem, pokračuje vesměs klasickým boombap zvukem a končí u spíše tvrdších věcí. Není to přehlídka turntablism skills, spíš jen selekce věcí, které jsou mi nějakým způsobem blízké." Pokud tedy potřebuješ pro sobotní podvečer zvukovou kulisu, může pro tebe být Favouritape to, co hledáš. A pokud máš zájem i o starší Fantomův mixtape zaměřený na originální samply, tak si dej Hledání ztraceného času.

Upozorňujeme taky, že tento mixtape je k dostání i na CD - v omezeném počtu kusů ho jako dárek přikládáme zdarma k objednávkám z našeho eshopu. Pokud tě tedy Favouritape baví a chceš ho například poslouchat i v autě, můžeš využít naší dočasné nabídky.

Teď už tedy sleduj cover, o který se postaral Jakub Žídek a hlavně poslouchej. Příjemnou zábavu.

Favouritape by Fntm on Mixcloud