IdeaFatte s novým videoklipem Skandál

V poslední době bylo kolem formace IdeaFatte, která patří k základním stavebním kamenům Ty Nikdy, poměrně ticho. Oba členové se věnovali a nadále budou věnovat spíše svým sólovým projektům – na jedné straně Ideův BoyBand, na straně druhé Fatteova spolupráce na deskách s Restem a MC Geyem. DJ Fatte navíc na srpen 2013 chystá svoji třetí sólo desku. Ještě než ji však vydá, tak jako bonusový materiál pošle ven mixtape, ze kterého pochází právě novinkový videosingl s názvem Skandál.


V období, kdy se většina ostatních interpretů povaluje u vody, nebo vydává letní hity se IdeaFatte zavřeli do studia a připravili naléhavou a temnou skladbu, ve které Idea komentuje aktuální dění na poli českého rapu. Vše do Fatteova obtěžkaného beatu, který evokuje cokoliv jiného, jen ne léto. O kameru, střih a postprodukci minimalistického street videa se postaral dlouholetý kolega Ovar Maryško.

Singl Skandál se objeví na mixtapeu, který připravuje DJ Fatte pro shop Queens. Ten vyjde během několika týdnů a pro fanoušky tak může fungovat jako lákadlo na Fatteovu sólo desku, která bude hotová na konci letních prázdnin. Na rozdíl od předchozích alb Což takhle dát si Tesař a Fatte No More však bude nadcházející počin plný slok od Fatteových oblíbenců.

Z chystaného mixtapeu navíc v příštích 14 dnech vypustíme ještě jeden videosingl, tentokrát s Pauliem Garandem. A nového videa se v nejbližších dnech dočká taky hit Svatozář z desky Best Of od BoyBandu. Rozhodně je se na co těšit. 

Teď už ale Skandál.