Je to sport. Nový merchandise skladem.

Asi nemá smysl si nalhávat, že naši fanoušci nás nechtějí podporovat. Kromě hudby a koncertů je totiž jedním z hlavních ukazatelů vašeho zájmu nakupování merchandisu. Ten nám mizí ze skladu neskutečnou rychlostí a objednávek je pořád víc. Proto se snažíme čas od času vyprodaný merch opět naskladnit a hlavně přinášet pořád nové designy triček. No a právě dnes se nám něco takového podařilo.

Na skladu máme novinku s názvem Sport - triko s decentním logem na hrudníku a se jménem týmu Ty Nikdy a číslem 10 na zádech. Desítka vyjadřuje 10 členů labelu.

To ale není všechno, protože kromě Sportu jsme naskladnili taky spoustu oblíbených trik Hatertainment, tentokrát ve čtyřech barevných kombinacích. Poslední várka zmizela během pár dnů, takže teď se možná dostane na ty, co předtím neměli možnost objednat. Všechna trika jsou jako vždy k dostání na našem Ty Nikdy Eshopu.

Na závěr ještě chceme upozornit na to, že během léta se můžete těšit na zbrusu nový Ty Nikdy merch. A může vás potěšit zpráva, že se bude jednat o úplné novinky a nepůjde jen o trika. Bližší informace přineseme v průběhu pár týdnů.