MEZI PRSTY - PAULIE GARAND A DJ WICH VYDAVAJÍ SPOLEČNOU DESKU


Mají podobný styl i vkus, rozumí si mezi sebou a rozumí jim jejich fanbase. Bylo tedy otázkou času, než Paulie Garand a DJ Wich vydají společnou desku. Nese název Mezi prsty a patří mezi nejsilnější hudební počiny, které se letos na české scéně objeví. 

Napovídá tomu nejen skutečnost, že na tom dělá ikonický Wich s všestranným Pauliem, ale i hosté, kteří se na desce čítající 13 skladeb objeví: Rytmus, Pil C, Ego, Majk Spirit, Dano Kapitán, Zea, 7krát3, Martin Císar, Rest a celý label Ty Nikdy. Právě na tomto labelu deska Mezi prsty 20. května vychází. Ty Nikdy Label si zakládá na grafice alb a právě ilustrace od Jindřicha Janíčka slouží jako skvělý doplněk hudební stránky.

Paulie charakterizuje album jako „podivný tok času, který nám protéká MEZI PRSTY a my se snažíme, aby neprotekl bezdůvodně“. Důležitá pro něj je i symbolika uplynutí deseti let od první sólové desky Harant, kdy ho formoval Wichův zvuk, ke kterému se dnes s novým albem vrací.

„První věc z Mezi prsty, kterou jsme nahráli loni na podzim, měla původně vyjít na mé předchozí desce Jako ryba ve vodě. Ostatní šlo rychle. Někdy v půlce března jsme měli komplet vybrané beaty a nahrané Pavlovy části. Čekali jsme jen na hosty. Byla to otázka pár měsíců, vše probíhalo jako po másle,“ popisuje hladký proces nahrávání alba Wich. 

Podle Paulieho s nápadem na desku přišel právě Wich: „Původně to mělo být krátké EP. Nakonec to je krásná plnohodnotná deska, která je vlastně úplně logickým vyústěním naší dlouhleté spolupráce.“

Paulie Garand a DJ Wich se pracovně potkali poprvé před více než dekádou na desce tehdejší Paulieho kapely BPM Horizonty. „Poslal jsem tenkrát BPM tři tracky na výběr,“ vzpomíná Wich. Od té doby s Garandem spolupracují pravidelně. 

Wichovy beaty se objevily na Paulieho první sólovce Harant, tak na tři roky staré desce Nirvana. Také Paulie pravidelně hostuje na Wichových producentských projektech jako Veni Vidi Wich či Jako ryba ve vodě.

Tracklist:
01 Nic Víc feat. Martin Císar
02 Livin feat. Rest
03 Mezi prsty feat. 7krát3
04 Tonout v tónech
05 Honey feat. Zea
06 Forma feat. Pil C & Rytmus
07 Glitch feat. Majk Spirit & Dano Kapitán
08 Jay
09 Charles feat. Ty Nikdy
10 Dej mi tip kam dem
11 Moneypulace feat. EGO
12 Psanec
13 Na konci vět feat. Martin Matys

album na CD najdeš na našem webu zde
album na všech digitálních službách najdeš zde