Nový člen Ty Nikdy je Boy Wonder

Po pár dnech napínání konečně zveřejňujeme jméno člověka, který rozšiřuje stále se rozrůstající Ty Nikdy label. Nejedná se o nikoho menšího než trnavského jezdce, který si říka Boy Wonder. Spousta lidí tipovalo spousty jmen, nicméně jen minimum odhadů padlo právě na Wondera, což nás osobně velice těší. Překvapení jsou totiž nejlepší.

Zde je vyjádření, které k celé věci napsal Idea:

"Wondera už sleduju hrozně dlouho a vždycky mě bavil svým přístupem k věci. Je to jeden z mála SK rapperů, co má doopravdy "v piči". Dělal si vždy svoje věci svým tempem a to ho dostalo do podvědomí tolika lidí. Charisma, slang, obraty, punchlines a na nové desce skvělý výběr beatů. Je to pro mně potěšení se starat a vzít pod label dalšího psa, který má minulost a budoucnost. Vítej do party Lukáši. "

O tom, že celá věc mohla být taky trochu jinak, vypovídá vyjádření právě Boy Wondera:

"Tak úplne rozhodnutý som zostal až jedno ráno, keď som sa po krste cdčka Martina Babiaka zobudil medzi Ideom a Fatteom v posteli. To vo mne zanechalo nezabudnutelné spomienky. Okrem toho ma stále lákali na sladkosti. Kávenky a banány v čokoláde. To mi posielali poštou. Ale ja som to chcel dať aj bez toho, pretože chalani sú v pohode, ako nezávislému lejblu im to popiči funguje a myslím, že máme podobnú predstavu ako a akú hudbu robiť, čo je to najpodstatnejšie. Musím povedať, že v ten moment, keď mi chalani z labelu poslali beaty začal moj album konečne dostávať presne takú podobu, ako som si od začiatku predstavoval. Ťeším sa na nové spoločné dobrodružstvá."

Boy Wonder přijetím do labelu začal pracovat na svojí sólové desce, která bude z velké části produkována právě producenty z Ty Nikdy. Všichni fanoušci se tedy můžou těšit na historicky první slovenské album rámci TNKD. Věříme tomu, že Wonder bylo to nejlepší, co nás mohlo potkat a na desku se už teď těšíme. 

Níže mrkni na 2 verze promo videa k songu Vidíte Ma?, který byl natočen speciálně k Wonderově vstupu do Ty Nikdy. O obě videa se postaral Šmejdy z Dark Hand

Sleduj také Wonderův profil ZDE