PABLO JE ZATRACENĚ ZPĚT.

„Mý jméno Pablooo“ se ozývá v mocném refrénu nejnovějšího singlu Paulieho Garanda, na kterém spolupracoval minulou zimu v rámci session s Marcellem.  

„Track vzniknul v zimě ve studiu během hodiny. Oba dva jsme byli nadšený a chtěli jsme udělat projekt "London Sessions", kdy jsem měl za Marcellem lítat do Londýna a udělat album ze společnejch kreací ve studiu.“

 

Pak ale přišla nucená koncertní pauza jménem koronavir a dokončovací fáze společného alba s DJ Wichem, tak šel plánovaný projekt s Marcellem bohužel do ztracena.  

 „Měl jsem v plánu vydat do konce roku ještě další sólo album, ale spíš budu posílat ven různý singly, který jsem během roku nastřádal. Banger Pablo je předzvěst několika novinek, singlů i klipů co vyjdou ještě letos a budu je do konce roku dávkovat. Když nebudou koncerty, tak chci lidem dát novou hudbu jako kompenzaci.“ 

 Marcell má na svědomí celkovou produkci striktního singlu, který se dočkal opět zajímavého vizuálu, tentokrát totálně vybočující z Garandovy dílny. Roli Pabla vzal na svědomí František Havránek, jeden z největších talentů a nadějí českého skateboardingu, kterého znáte už z klipu Livin. Kompletní video je v režii Ondřeje Kudyna, s námětem přišel Idea a Garand to dotáhnul do "kmotrovského" cíle.