GARAND X SEPAR X KOKY & NOVÝ VIDEOKLIP!

Od vydání alba "Amonit" uběhlo již celých osm měsíců, avšak Paulie Garand stále ukazuje, že materiál z této desky není úplně vyčerpán. Nejnovější připomínkou je remix na titulní track "Amonit" v rapové spolupráci s lídrem slovenské scény Separem a Kokym z Milion+.


Po bližším průzkumu nového klipu zjistíme, že remix je vlastně dvoj-trackem. Obě dvě verze budou samostatně k dispozici na streamovacích platformách. O produkci se postaral mladý talentovaný beatmaker Under My Pillow.

"Je to prostě poctivej MCs remix v nové kombinaci Garand x Separ x KokyProtože Amonit pro mě symbolizuje vytahování emocí a všeho, co máme na srdci na povrch, je to textově taková sebeterapie a otevřenost v tvorbě.", vysvětluje Paulie a k vizuální stránce tracku dále dodává: "Pro natáčení jsme zvolili pro nás zajímavý lokace a místa, který nějakým způsobem s motivem zatočeného Amonitu souvisí, jako je například monumentální spirálovitá betonová konstrukce..."



Svůj jedinečný režisérský rukopis novému klipu opět propůjčil Ondřej Kudyn alias Drew, hlavní postava Native Films, jehož styl k hudební tvorbě Paulieho perfektně sedí.

Track Amonit II najdeš na YouTube i všech streamovacích platformách. Pro merchandise navštiv Garandbrand.cz.