Paulie má venku druhý singl z chystané desky

Jeden z koňů stáje Ty Nikdy se opět připomíná se svojí chystanou deskou. Po prvním videosinglu V cizích rolích teď přichází řada na singl druhý. Ten nese název Du s větrem a kromě Paulieho v něm hostuje labelový Keptn Rolgram - Rest. Produkci má pak na svědomí mladý liberecký talent ODD.

Zatímco první singl V cizích rolích sázel na úderný beat a přímočaré rýmy, singl druhý představuje Paulieho Garanda v zamyšlenější a lyričtější poloze, která mírně připomíná styl kapely BPM. Stejně jako na předchozím albu Harant proto můžete očekávat pestrost jak tematickou, tak hudební. Samotná deska, která vyjde už 16. srpna, tedy v první den festivalu Hip Hop Kemp, ponese název V hlavní roli. Tento název jen podtrhuje koncept desky, jejíž součástí bude spoustu odkazů na filmy, které Paulieho ovlivňovaly a pořád ovlivňují.

A pokud bude na desce v hlavní roli právě Paulie, tak v těch vedlejších se objeví Idea, Rest, Lyrik, Lipo, Kato, Erika Fečová a Karolína Baranová s tím, že pár hostů je pořád v řešení. Producenty už jsme zveřejnili minule, ale pro připomenutí – hudební složku obstarají Fatte, Inphy, Kenny Rough, DtonateSmart, Peko, ODD a taky samotný Paulie Garand.


V jakém stádiu tvorby se album V hlavní roli nachází, objasňuje v několika větách právě jeho autor: „Deska je momentálně v míchací fázi, kdy s Kennym ladíme zvuk a čekáme na sloky od hostů, než přijde poslední fáze mastrování u nás v zahradním felltánu. Příští tejden točíme klip na třetí singl s příznačnym názvem Retard, fotíme booklet a kompletujeme. Těšim se na výsledek a na reakce.“

Na závěr ještě dodáme, že cover k singlu má na starosti náš kamarád Jakub Žídek aka No Promo a alternativní cover dodal sympaťák MC Gey. A pokud jedeš Twitter, tak pro nejnovější informace kolem desky sleduj hashtag #vhlavniroli

Pro rekapitulaci: Paulie Garand – V hlavní roli / vychází 16. srpna 2012 pod Ty Nikdy. Teď už tedy užívej singl a dojmy zanech v diskuzi pod článkem.