PAULIE GARAND ODHAZUJE MASKY SPOLEČNĚ SE SOFIANEM A UMP BEATS

Paulie Garand odhazuje masky a dává nahlédnout do svého vnitřního světa, kde první místo zaujímá hudba, jako "mocná zbraň". Neméně důležité ale je "nebejt ten magor sobeckej", a proto na novém tracku přizval ke spolupráci fresh jména, o kterých je přesvědčen, že před sebou mají velkou budoucnost. Chytlavého refrénu se chopil mladý talentovaný zpěvák Sofian Medjmedj a produkční stránku věci si vzal na starost beatmaker Under My Pillow, výherce loňského Livin Remix Contestu, který na nadcházejícím Paulieho albu dostal prostor i v mnoha dalších skladbách a soudě dle prvního singlu, byla to správná volba. "V kotli tu hoří, za mý lidi sem kurva vděčnej."

Na natáčení atmosférického videoklipu dohlížel svým okem Paulieho dvorní režisér Ondřej Kudyn z Native Films a jak potvrzuje sám Paulie, jedná se o jejich doposud nejambicióznější projekt: "Je to zatím nejdražší a nejnáročnější klip, který jsme natočili. Navíc v sobě skrývá hned několik symbolů, které se koncepčně týkají chystaného alba a budeme je postupně odkrývat."

Závěrem ještě dodejme, že nová deska vyjde na podzim u Ty Nikdy Records a my se už teď těšíme na další singly z LBC, se kterým je Paulieho tvorba neodmyslitelně spojena. A navždy bude... "Si asi odněkud spad, sever nevymažu z map, mý město bude mít krále i hrad."