PAULIE GARAND SE SPOJIL NA TOUR S LIVE BANDEM.Po březnovém releasu Paulieho solo alba “Nirvana” přišla velká klubová tour v klasické sestavě s Kennym a Roseckem. To teď s nadcházející podzimní tour parta mění a bude se objevovat na stagi s novým live bandem, postaveným speciálně pro tuhle tour.

Paulie Garand s Roseckem budou obsluhovat mikrofon, Kenny Rough saxofon a samply, na bicí bude hrát Tomáš Hájíček, kytaru a vokály Jakub Lenz, který s Garandem dělal na singlu Neony. Basa bude dunět za přítomnosti Štěpána Farkaše a na klávesy bude hrát Marek Čechák. Jako support tour pojede i nejnovější label kolega Matys. 


 “Letos to bude 10 let, co v podstatě víkend co víkend obrážíme kluby v sestavě MC & DJ. Už delší dobu si pohrávám s myšlenkou, že sestavíme kapelu, abychom se alespoň na chvíli vymanili z koncertního stereotypu. Je to výzva a zároveň další studium na stagi. Celá kapela je sestavená z kámošů a zároveň skvělejch muzikantů. Funguje tam vzájemná chemie a tracky dostávaj mnohdy úplně novej kabát. Těšim se až to uvidíte naživo. Určitě si nás ve svym městě nenechte ujít.” Dodal sám Paulie Garand. 

06.10. Ostrava / Fabric / FB událost

10.10. Praha / Lucerna Music Bar / FB událost

13.10. České Budějovice / K2 / FB událost

21.10. Olomouc / U Klub / FB událost

3.11. Brno / Melodka / FB událost

10.11. Plzeň / Papírna / FB událost 

16.11. Tábor / Kotnov / FB událost

18.11. Zlín / Fénix / FB událost 

24.11. Liberec / Golf / FB událost

Předprodej pojede od pondělí 28.8.  přes www.ticketstream.cz
Foto: Radek Kudláček