Paulie Garand - V cizích rolích. Nový videoklip.

Paulie Garand ohlašuje vydání své druhé sólo desky pod Ty Nikdy. Ta vyjde už 16. srpna 2012, tedy necelé dva roky po jeho debutu Harant. Z tohoto alba právě teď přinášíme první videoklip na skladbu s názvem V cizích rolích, kterou produkovali Paulieho liberečtí kolegové Kenny Rough & ODD.

Videoklip vtipně koresponduje s textem, který se, už podle názvu, zaměřuje na odvěkou lidskou vlastnost – tedy střídaní jednotlivých rolí podle vhodnosti situace. Jedná se o jednoduchou a originální záležitost, jasně vystihující podstatu sdělení skladby. O kameru se postaral Matěj Kovalevský, o líčení a stylistiku Denisa Kučerová a výsledný střih s postprodukcí je výsledkem Paulieho práce. Ten ke klipu dodává: „Videoklip se natáčel v punku. V ateliéru u Matěje Kovalevského v Rychnově u Jablonce, kde jsme si z natáčecí místnosti udělali takovej malej second-hand. Je to úlet. Mistr převleků. Recese namotaná na text. Při střihání tohodle klipu mi "zaslouženě" hráblo. Snad na to nebude koukat moc epileptiků.“

Samotná deska vyjde tedy 16. srpna, což je zároveň první den konání festivalu Hip Hop Kemp. Zde taky bude poprvé exkluzivně k dostání ve speciálním Ty Nikdy stánku, o kterém už brzy přineseme bližší informace. Kromě Kennyho a ODD na ní budou mít svoje beaty producenti Fatte, Inphy, Dtonate, Smart a Peko. Celé album bude z části zaměřeno na Paulieho zálibu ve filmech, takže se všichni můžete těšit na spoustu více či méně skrytých odkazů v textech.

Před vydáním budeme postupně zveřejňovat další informace jako název, hosty, tracklist a další. Stejně tak ještě před vydáním pošleme i další singly a videoklipy.

Takže užívej klip a pro aktuální informace o dění kolem Paulieho nové desky sleduj Twitter hashtag #pauliesolo