Paulie přináší třetí klip z jeho desky V hlavní roli

Paulie Garand je momentálně nejvíce aktivní člen Ty Nikdy. Víkendovou zábavu mu zajišťuje právě probíhající Čundr Country Tour, na které představuje svojí měsíc a půl starou desku V hlavní roli. Z té doposud vypustil dva videoklipy -  V cizích rolích a Retard. A k těmto dvěma se momentálně přidává i video třetí, které tentokrát doprovází skladbu s názvem Klid.

Jak uvedl Paulie: "Klid je můj nejoblíbenější track z desky a proto další volba na klip po singlech padla právě na něj." Po epileptickém videu V hlavní roli a divokém Retardovi tak video na skladbu Klid přináší opět trochu jinou, tentokrát mírně podzimní, atmosféru. Klip i skladba, kterou produkoval Smart ze slovenských Gramo Rokkaz, tak sedí k momentálnímu venkovnímu počasí, které dává jasně najevo, že léto, včetně všech jeho letních hitů, už je nenávratně pryč.

Videoklip se natáčel v Liberci a okolí a o jeho vznik se zasloužil samotný Paulie Garand ve spolupráci se Sentral Production, kteří mají na svědomí například klipy jako IdeaFatte – Doma, nebo Hood z předchozí Paulieho desky Harant.

Jak bylo uvedeno výše – Paulie kromě natáčení videoklipů tráví svůj čas na Čundr Country Tour, kde ho při show doprovází Jakub Děkan a Kenny Rough. Součástí Čundr Country party je taky MC Gey & DJ Fatte, kteří se vracejí ke Geyově albu Imaginarium a Fatte zároveň předvádí speciální show ke svojí desce Fatte No More, která vyšla ve stejný den jako Paulieho V hlavní roli. Obě tyto desky jsou pořád k dostání za zvýhodněnou cenu ve speciálním doublepacku na našem eshopu. Kdo tedy pořád nemá svojí kopii, může využít této akce.

Všem fanouškům ale teď přejeme příjemnou zábavu a doufáme, že se uvidíme na koncertech.