Právě vyšla nová deska Rest & DJ Fatte - Střepy

Rest & DJ Fatte. Jedni z nejvýraznějších zástupců Ty Nikdy labelu a rapoví pionýři, kteří před třemi lety odpálili ničivou bombu v podobě společné desky Premiéra. V Čechách a na Slovensku se pravděpodobně nenajde vyznavač ryzího boombap zvuku, který by neznal některý z hitů jako Premiéra, Kuřivoj Vysajbong a dalších. Tři roky ale uplynuly jako voda a fanoušci už nedlouho po vydání začali netrpělivě vyhlížet pokračování. A to je konečně na světě.


Druhá deska, která na sobě hrdě nese ověřenou značku kvality Rest & DJ Fatte, dostala název Střepy a jedná se o plnohodnotné pokračování debutu. Výbušné beaty od DJ Fattea jsou tentokrát ještě nebezpečnější a sloky od Resta jsou cokoliv, jen ne nuda a neustále se opakující témata. Především u Restovskiho jde navíc zpozorovat, že je od první desky o něco starší a zkušenější. V jádru to ale pořád je ten stejný Rest, jen s novými problémy a vyhraněnějšími názory. Celé album se nahrávalo v Rooftop studiu u Ondry Žatkuliaka, kde taky proběhl zvukový mix a mastering. Z hostů se na desce objeví Idea, Paulie Garand, Boy Wonder, Separ, Majself, Strapo, Martin Svátek a kapela MVP.


Stejně jako u ostatních Ty Nikdy alb jsou Střepy kompletně k poslechu na Youtube a Bandcamp profilu vydavatelství, stejně tak je možnost si je koupit na iTunes. Všichni, kteří ještě nezanevřeli na fyzickou kopii na CD, si mohou svůj kousek objednat na Ty Nikdy eshopu. Deska bude navíc samozřejmě podpořena koncertním turné, ve kterém se Rest & DJ Fatte podívají do devíti českých a jednoho slovenského města. Celá tour bude završena 16. listopadu křtem alba v pražském klubu Rock Café. Termíny tour najdete v sekci Koncerty.

Nemá smysl desku popisovat dále, nejlepší bude, když si na ni každý udělá svůj vlastní názor. Vy si tedy užívejte Střepy a potkáme se koncertech.