Rest & DJ Fatte mají videoklip na Panáky na zem

Dvojice Rest & DJ Fatte, která vydala ceněnou desku Premiéra má konečně první videoklip. Ten vzniknul na song Panáky na zem a natáčel ho Brovar, který v minulosti s Ty Nikdy spolupracoval například na klipu IdeaFatte – Než příjdu domů / Generace 0, nebo se staral o Ty Nikdy Tour DVD.  

Video mělo původně vyjít v době, kdy by bylo více aktuální, bohužel čas hraje proti všem a tak se jeho postprodukce protáhnula. I tak by ale mohlo fanoušky potěšit, proto jsme se rozhodli ho zveřejnit i teď, téměř rok a půl od vydání Premiéry.  

Rest se k samotnému videoklipu vyjádřil takto: „Klip se točil už před delší dobou, zhruba půl roku zpátky. Fatte ani já už sme nevěřili, že to někdy spatří světlo světa, no z ničeho nic mi před pár dny přišel od Brovara (Filip Maryško) email s hotovou věcí. Řek sem si, že když už to tak dlouho schovával, byla by škoda to nepustit ven. Ať už proto, že sme k desce žádnej klip neudělali, nebo proto, že je to pro mě jedna z mejch nejosobnějších skladeb. Točilo se v Bohnicích a v prostorech základny Ty Nikdy, tj. na tajném místě. Enjoy.“

Video tedy berte jako bonus, který vám může zkrátit čekání na další novinky od Ty Nikdy, které jsou blíž než spousta lidí očekává.