Ruce pryč - sleduj první videoklip z desky Label

Naše nová společná deska Label vyšla před více než dvěma týdny, během kterých dokázala sklidit veskrze pozitivní reakce včetně pár docela vysoce hodnocených recenzí. K desce se jede turné, které se právě teď nachází zhruba ve třetině a tak je pomalu čas na vypuštění prvního videoklipu.

Ten se točil na skladbu Ruce pryč a na starosti si ho kompletně vzal ŠmejdyDark Hand, který už dříve dělal klipy pro IdeaFatte, MC Geye, DJ Fattea a další. Videoklip se natáčel zhruba před měsícem v prostorách pražského klubu Chapeau Rouge a jedná se snad o první video, ve kterém rappeři nechali rapovat producenta skladby. V tomto případě Inphyho.

Do budoucna se z desky Label chystá ještě celá řada videoklipů – vizuálního ztvárnění se dočkají například skladby Závist, nebo Horolezci. Šmejdy mimo jiné za pár dnů bude natáčet videoklip pro Boy Wondera, který za dva týdny pod Ty Nikdy vydá svojí první sólo desku s názvem Špinavý poet. O všem se včas dozvíte. Níže tedy sleduj nový klip a nezapomeň zanechat názor v diskuzi.