TNKD bude mít dalšího člena. Zajímá tě kdo to bude?

Pár dnů zpátky jsme na naši Facebook stránku a Twitter vypustili informaci, že 24. 12. přivítáme v Ty Nikdy nového člena. Kolem této události se rozvířila docela zajímavá diskuze, ve které jste tipovali o koho by asi tak mohlo jít. My nyní přinášíme další vodítko.

Návrhů padla spousta. Tipovali jste rappery, producenty, DJe, Čechy, Slováky, cizince a spoustu dalších. Někteří logicky vycházeli z toho, kdo s labelem v minulosti spolupracoval, nebo kdo se mu stylově přibližuje. Další spíše ironicky poukazovali na lidi, které si pod Ty Nikdy pravděpodobně nedokáže nikdo představit. Poslední skupina pak byla skeptická a tvrdila, že se jedná o fake a že oznámíme nesmysl typu "MC Ježíšek" a podobně. Ujišťujeme tě, že nic podobného se nestane a že celá věc s novým členem není jen snaha o umělé zvednutí zájmu.

24. 12. se pod Ty Nikdy opravdu přidá nový člen.

Většina z vás je pravděpodobně napjatá o koho půjde. My vás rádi ještě pár dnů potrápíme a jediná informace, kterou jsme ochotní teď zveřejnit je ta, že jméno nového člena už se v diskuzi na sociálních sítích objevilo - to však pouze jednou! Tento fakt nás ohromně těší. Alespoň to pro vás bude překvapení. 

Do 24. 12. tedy můžete tipovat dál. Prostor máte v diskuzi.