Ty Nikdy - Label. Deska je hotová, sleduj info.

Po dvou singlech Závist a Jsem pro můžeme konečně s hrdostí představit kompletní desku Label. Dělali jsme na ni zhruba posledního půl roku, od společného psaní textů, tvorby a výběru beatů až po nahrávání a finální mastering a mix zvuku. Vše trvalo trochu dýl, než je zvykem, protože sladit 10 lidí do jednoho celku tak, aby s výsledkem byli všichni spokojení je už trochu problém. Nakonec se vše povedlo a nám tady leží spousta krabic s deskama, které čekají jen na vás. Zároveň jsme se ale rozhodli Label zveřejnit na Youtube a Bandcamp, abyste si desku mohli poslechnout v top kvalitě a nemuseli jste ji stahovat z pochybných zdrojů. Do koupě alba nikoho nenutíme, kdo nás bude chtít koupí podpořit, určitě to udělá i tak. 

Právě dnes 15. 3. proběhne taky release party v pražské pobočce prodejny Queens, která začne v 16 hodin. Na místě budou členové Ty Nikdy, kteří dají speciální koncert a Label vám tak živě představí. Album se zde bude samozřejmě prodávat.

Spolu s novou deskou znovu upozorňujeme na probíhající Ty Nikdy Label Tour. Ta začala minulý víkend prvním koncertem v Týništi nad Orlicí a bude pokračovat ve více než 20 městech až do května. Jak je zvykem, tak na všech zastávkách turné si bude možné tuto desku koupit.

Další informace, na kterou bychom rádi upozornili je první videoklip z Labelu. Volba padla na skladbu s názvem Ruce pryč (produkce Inphy), natáčelo se pár týdnů zpět v prostorách klubu Chapeau Rouge a o kameru a postprodukci se postaral dvorní filmař Šmejdy, který už teď pracuje na scénářích k dalším Ty Nikdy videoklipům. Klip Ruce pryč bude hotov v příštích dvou týdnech, na jeho premiéru vás upozorníme. Dole dáváme pár fotek z natáčení, jejich autorem je Lukáš Rohál.

A poslední věc: včera byli Idea a DJ Fatte hosty pořadu Kruton na Radiu Wave - mluvilo se o desce a spoustě dalších věcí. Pokud si neposlouchal, můžeš si dát záznam.

Dost řečí, níže si tedy poslechni Label na Youtube, nebo Bandcamp, kde si jí můžeš zároveň i digitálně koupit. Fyzické album získáš na našem shopu, nebo na zmíněných koncertech.

Příjemnou zábavu, uvidíme se na tour.