Ty Nikdy na Hip Hop Kempu. Sleduj info.

Pozítří oficiálně startuje 11. ročník festivalu Hip Hop Kemp, na který už jsme vás několikrát upozorňovali v souvislosti s vydáním nových desek Paulie Garand - V hlavní roli DJ Fatte - Fatte No More. Stejně jako v minulých letech budeme na Kempu letos vystupovat a podruhé taky přineseme specialitu v podobě Ty Nikdy stánku.

Ti z vás, kteří náš stánek loni navštívili už vědí, co zhruba můžou očekávat. Prodej spousty merche a desek z dílny jak Ty Nikdy labelu, tak dalších CZ/SK interpretů. Hlavním tahákem je samozřejmě prodej dvou zmíněných desek V hlavní roli a Fatte No More, které jsou už teď k dostání na našem eshopu buď zvlášť, nebo ve speciální akci, kdy můžeš obě desky koupit dohromady za zvýhodněnou cenu. Postupem času dáme na eshop i všechen nový merchandise. Takže pokud Kemp letos nestihneš, nemusíš se bát, že o něco přijdeš. Na druhou stranu pokud dorazíš do našeho stánku, tak ti k nákupu přibalíme i podání ruky, fóry, fotky, atmosféru a další věci, které na eshop nedostaneme.

Co tedy z nového merchandise můžeš ve stánku očekávat? Oblíbené trika HatertainmentHatergraff a Family, Triko vod hoven, nové DJ Fatte triko a taky nový TNKD Square design. Dále pak Ty Nikdy snapbacks, mikiny bez kapuce Family, mikiny s kapucí Hatergraff, baseball bundy, kraťasy a kryty na iPhone aka iNikdy. A k tomu všemu samozřejme spoustu starších Ty Nikdy desek. Takže pokud si chceš doplnit sbírku CDs právě na Kempu, tak budeš mít možnost.

A protože nemyslíme jen na sebe, dáváme i letos prostor našim kamarádům a známým, díky tomu ve stánku budeš moct sehnat i desky a merch od lidí jako Gramo Rokkaz, Moja RečPrago Union, Tvoja Matka Rekorc, Strapo, ZverinaOtecko / H16, Tafrob & Jay Diesel, Art Attack + možná ještě něco navíc.  

Kromě stánku budeme na Kempu samozřejmě taky koncertovat. Vidět nás můžeš ve čtvrtek od 17:50 na hlavní stage, kde dáme Ty Nikdy Label Showcase ve složení Idea, Rest, Paulie Garand, MC Gey, Boy Wonder & DJ Fatte. Při show zároveň pokřtíme obě dvě nové desky. A pokud by ti to pořád nestačilo a měl si do Hradce cestu už ve středu, tak se zastav do Semtex Water Clubu, kde budou od 16 do 21 rozehřívat návštěvníky Djs Inphy & Kenny Rough. Podrobný lineup festivalu najdeš na oficiálních stránkách.

Jako bonus na závěr ještě přikládáme vzhled bookletu k desce Fatte No More, který naši Twitter followers znají už od včera a který je opět trochu jiný, než je běžný český standard. A to je od nás už vše, vidíme se na Hip Hop Kempu.